"BUILD- SPORT-TRAFFIC"
Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji
Budownictwa Ogólnego, Drogowego i Sportowego


Projektujemy marzenia...
bo własny dom buduje się w życiu tylko raz...
AUTORSKIE PROJEKTY GOTOWE ZIEMIANEK I PIWNIC NA WINO

O firmie

„Działalność inżynierska jest sztuką,
a zawód inżyniera jest zawodem zaufania publicznego”
(Kodeks Etyczny Inżyniera Budownictwa)

Firma jako "BUILD- SPORT- TRAFFIC" powstała w 2003 roku po reorganizacji i powiększeniu zakresu usług na bazie Pracowni Projektowej "PRO-ARCH" założonej w 1998 roku przez inż. Izabelę Piotrowską.
Tak więc aktywnie pracujemy w branży budowlanej od 1998 roku.

Właścicielką firmy jest energiczna, rzeczowa, zdecydowana, drobiazgowa i pełna tysięcy pomysłów kobieta z doskonałą wiedzą techniczną w branży budowlanej nabytą konsekwentnie w Technikum Budowlanym, a następnie na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Jeśli dołożyć do tego już nabyte doświadczenie i ciągłe pogłębianie wiedzy przy nowych technologiach w projektowaniu różnych obiektów, kontraktowym prowadzeniu budów o różnych stopniach skomplikowania, umiejętności sporządzania wycen na każdym etapie robót to można powiedzieć, że to kompetentna osoba w dziedzinie budownictwa.

Wieloletnie i wszechstronne na każdym polu doświadczenie pozwala nam na zachowanie mało spotykanej u konkurencji dokładności, dbałości o szczegóły rozwiązań ale i przystępnych cen za oferowane usługi. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z największą starannością, ogromnym zaangażowaniem, a realizowane obiekty traktujemy jak wykonywane dla siebie. I to chyba najważniejsze, bo wkładamy całe serce i posiadaną wiedzę w to, co robimy.
Nasi byli klienci wielokrotnie wracają do nas z kolejnymi zleceniami, co jest najlepszą rekomendacją naszego profesjonalizmu, związku z tym z pełną odpowiedzialnością serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty usług w zakresie budownictwa.

W budownictwie stać nas na wszystko,
a Państwa na pewno stać na nasze usługi.
W mojej firmie
najważniejsze są zasady ...
Wartości etyczne, które są dla mnie najważniejsze to:
- wysoka odpowiedzialność
- uczciwość
- szczerość
- szacunek do ludzi i ich pomysłów

Gwarantując dochowanie tych wartości od własnej osoby- oczekuję tego samego od moich klientów.

Dzięki temu oraz dobrej i rzeczowej komunikacji powstają najbardziej udane prace projektowe, na podstawie których później z satysfakcją budujemy w pełni przemyślane, funkcjonalne i bezpieczne obiekty.

                                    Izabela Piotrowska
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych